پویش سراسری قرائت آیة الكرسی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 7:05 به مدت 5 دقیقه

رادیو قرآن

قرائت آيت الكرسي

قرائت آیت الكرسی با صدای سید مجید هاشمی

در بخش پویش آیت الكرسی برنامه صبحگاهی تسنیم، دوشنبه 23 اسفند ماه، تلاوت سید مجید هاشمی ،تقدیم شنوندگان شد.

مجله صبحگاهی «تسنیم» از برنامه های شاخص رادیو قرآن با رویكرد اطلاع‌رسانی با بخش‌هایی چون پخش قطعات و شاهكارهای تلاوت قاریان جهان اسلام، صفحه نور (تلاوت روزانه یك صفحه از كلام وحی)، پرداختن به مسائل روز و مناسبت‌های روزانه، قطعه ای از سخن بزرگان و علما متناسب با مسائل مبتلا به جامعه چون رزق حلال و ... و آیتم "انرژی مثبت" با هدف پرداختن به موضوع اخلاق و رفتار و شروع یك روز عالی به كارشناسی دكتر فقیهی، می باشد كه از شنبه تا پنجشنبه هر هفته به سمع و نظر شنوندگان رادیو قرآن می‌رسد.
قرائت های دریافتی مخاطبان در پویش سراسری ملی و بین المللی صحیح خوانی آیت الكرسی به شیوه ترتیل هر روز ساعت 7:05 در خلال این برنامه به سمع شنوندگان می رسد. علاقه مندان می توانند برای شركت در این پویش با دفتر گروه اطلاع رسانی رادیو قران به شماره تلفن 02122652376 تماس حاصل نمایند.
در بخش پویش صحیح خوانی آیت الكرسی امروز، دوشنبه 23 اسفند ماه، تلاوت سید مجید هاشمی، تقدیم شنوندگان شد.
گفتنی است، مجله صبحگاهی "تسنیم" شنبه تا پنجشنبه به تهیه كنندگی سید نورالدین سجادی و اسماعیل شامانیان و با اجرای هادی ربیعی و غلامرضا احمدی به صورت زنده از ساعت 7 تا 8 صبح از رادیو قرآن (موج اف ام، ردیف 100 مگاهرتز) پخش می‌شود.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

1400/12/23
|
09:42
دسترسی سریع
قرائت آیت الكرسی