جشنواره قرآنی صد شنبه تا پنج شنبه از ساعت 16:05 به مدت 40 دقیقه

رادیو قرآن

جشنواره 100

جشنواره قرآنی صد

جشنواره سراسری نهضت ملّی قرآن خوانی با محوریت قرآن خوانی ساده و آسان و با هدف گسترش فرهنگ ساده خوانی در جهت افزایش هرچه بیشتر انس با قرآن كریم شنبه تا پنج شنبه هر هفته ساعت 16:05 در قالب برنامه ای با عنوان جشنواره صد تقدیم شنوندگان می شود.

علاقه‌مندان بدون محدودیت سنی و تفكیك جنسیتی، می‌توانند؛ با خواندن آیاتی از كلام الله مجید در مدت زمان 100 ثانیه در این جشنواره شركت نمایند. شركت كنندگان باید جهت نام‌نویسی ، اطلاع از جزئیات و ارسال آثار خود به سایت رادیو قرآن به آدرس www.radioquran.ir مراجعه كرده و در بخش «جشنواره 100» پس از تكمیل اطلاعات شخصی (نام، نام خانوادگی، سن، محل سكونت…)، فایل صوتی خود را بارگزاری نمایند و یا فایل صوتی تلاوت خود را در اپلیكیشن واتساپ به شماره 09108994100 ارسال نمایند. همچنین علاقه مندان جهت شركت در این پویش می‌توانند با تلفن گویای شبكه به شماره 02127860100 تماس حاصل نمایند.
گفتنی است، ملاك شركت در جشنواره فقط صحیح خوانی قرآن كریم و رعایت اعراب صحیح كلمات می‌باشد؛ رعایت قوائد تجویدی، تكنیك‌های صوتی و اركان تلاوت ملاك ارزیابی نیست.

برای شركت و پخش فایل‌های صوتی در برنامه رادیویی اولویت با كسانیست كه زودتر آثار خود را ارسال نموده اند . از تلاوت‌های ارسالی شركت كنندگان، بسته‌های صوتی دو دقیقه‌ای تولید خواهد شد و در فواصل برنامه‌ها در طول 24 ساعت از رادیو قرآن پخش خواهد شد. برنامه جشنواره قرآنی 100 به تهیه كنندگی فاطمه گنجی و سمیرا قنبری و با اجرای كارشناسی، مهدی صفری، نصرت الله عارف حسینی و احمد شفازاده تقدیم شنوندگان رادیو قرآن می شود. همچنین ناصر مصداقی و عبدالله حمزه ای با عنوان هماهنگی، طاهره شاهچراغ با عنوان گزارشگر، خانم اسنجانی به عنوان روایتگر، فائزه كرمی به عنوان گرافیست و وحید شاكری با عنوان ارتباطات در این برنامه مشغول به فعالیت هستند.
لازم به ذكر است؛ جشنواره قرآنی صد با بخش‌های مختلفِ ارزیابی آثار ارسالی ،بخش میكروفون صد و گزارش میدانی به همت گزارشگران افتخاری و گفت و گو با مخاطبان و دریافت نظرات ایشان، بخش روایت صد بر پایه بیان خاطرات قرآنی، بخش صد ثانیه با مدیران، خبر صد، گفت و گو با اساتید و قاریان قرآن، گفت و گو با شخصیت‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و همچنین حضور چهره‌های شناخته شده هنری، فرهنگی و ورزشی در برنامه‌ها، آیتم صد در مدارس و صد در مساجد در خدمت مخاطبان می باشد.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و در جریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قرار بگیرند و دیدگاه و نظرات خود را از طریق سامانه پیامكی، تلفن گویا و صفحه مجازی شبكه با ما در میان گذارند.
از طریق موج اف.ام ردیف 100 مگاهرتز شنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

http://sapp.ir/radioquran 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

تلفن گویا:

☎️ 02127860100

اطلاعات برنامه

روز های پخش: شنبه تا پنج شنبه

ساعت پخش برنامه: 16:05

مدت برنامه:40 دقیقه

تکرار برنامه:--

راه های ارتباط با برنامه

دسترسی سریع
جشنواره 100