استاد مهكام از چهره های برجسته قرآنی كشور در گفتگو با رادیو قرآن؛ هركس با قرآن كریم انس بگیرد، به سعادتی بی نظیر نائل شده است

جشنواره قرآنی صد كه با هدف تلاوت آسان قرآن كریم و به همت شبكه رادیویی قرآن فعالیت خود را آغاز نموده بود، در فصل جدید خود با رویكرد تمركز بر جزء دوم قرآن كریم، روی آنتن می رود.

1401/08/06
|
18:53

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ استاد مهكام مجری، استاد و داور مسابقات بین المللی قران كریم و از فرهیختگان و نخبگان قرآنی كشور روز سه شنبه سوم آبان ماه مهمان بخش گزارشی جشنواره قرآنی صد بود و ضمن قدردانی از جشنواره قرآنی صد به عنوان برنامه ای مفید و ارزنده طی سخنانی گفت: واقعیت این است كه هركس با قرآن كریم انس بگیرد، به سعادتی بی نظیر نائل شده است. چون در نهایت قرآنی عمل كردن زندگی انسان را بیمه میكند. بنابراین خالصانه و خاضعانه از همه مخاطبان ارجمند تقاضا دارم كه تا می توانند قرآن را تلاوت نمایند و از اشتباه خواندن هراسی نداشته باشند. وی در ادامه با بیان اینكه خوشبختانه فرزندان بنده نیز فعال قرآنی هستند، تصریح كرد: انشاء الله همه ما تلاشمان بر این باشد تا فرزندانی قرآنی تربیت نماییم و به بركت وجود این كتاب آسمانی زندگی پربركتی داشته باشیم. گفتنی است؛ جشنواره قرآنی صد كه با هدف تلاوت آسان قرآن كریم و به همت شبكه رادیویی قرآن فعالیت خود را آغاز نموده بود، در فصل جدید خود با رویكرد تمركز بر جزء دوم قرآن كریم، روی آنتن می رود. این فصل از جشنواره قرآنی صد به تهیه كنندگی علیرضا صفرزاده و فاطمه گنجی با اجرای غلامرضا احمدی در حال برگزاری است و علاقه مندان بدون هیچگونه محدودیت سنی و تفكیك جنسیتی می توانند با قرائت آیاتی از كلام الله مجید در مدت 100 ثانیه و ارسال آن به پیام رسان ایتا و بله به شماره 09108994100 یا سایت رادیو قرآن به آدرس www.radioquran.ir در این جشنواره شركت نمایند. جشنواره صد در فصل جدید خود شنبه تا پنج شنبه ساعت 16 به مدت 60 دقیقه تقدیم مخاطبان می شود كه بخش روایت صد با هدف مرور خاطرات قرآنی مخاطبان و نحوه آشنایی آنها با تلاوت قرآن كریم برای نخستین بار با اجرای شایسته كوچكی و بخش صد ثانیه با مدیران با هدف تلاوت قرآن كریم در بخش گزارشی توسط مدیران با اجرای زهرا پناهی و همچنین بخش شما و میكروفون جشنواره قرآنی صد از جمله بخش های جدید این برنامه می باشد. مخاطبان در سرتاسر دنیا میتوانند ازطریق وبسایت www.radioquran.ir از پخش زنده شبكه استفاده و درجریان آخرین خبرهای رادیو قرآن قراربگیرند و دیدگاه و نظرات خود را ازطریق سامانه پیامكی و تلفن گویای شبكه با ما درمیان بگذارند. از طریق موج اف.ام ردیف100مگاهرتزشنونده ما باشید.

📻 fm 100 mhz

آدرس صفحات رادیو قرآن در فضای مجازی:

🌐 www.radioquran.ir

instagram.com/radioquran_ir 🆔

http://sapp.ir/radioquran 🆔

https://www.aparat.com/radioquran.ir 🆔

راه های ارتباطی ما:

📩 30000100

☎️ 02122051632_02122043017

دسترسی سریع