مؤسسه مشكات البرز برگزار می‌كند اجرای طرح «معراج» با اهدای جوایز میلیونی

با توجه به اهمیت نماز و تصحیح آن، شبكه رادیویی قرآن با همكاری مؤسسه قرآنی مشكات استان البرز اقدام به اجرای طرح قرآنی معراج با موضوع صحیح‌خوانی نماز میكند.

1401/08/24
|
17:59

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن؛ با توجه به اهمیت نماز و تصحیح آن مؤسسه قرآنی مشكات استان البرز با همكاری رادیو قرآن اقدام به اجرای طرح قرآنی معراج با موضوع صحیح‌خوانی نماز كرده است. این طرح با هدف ارتقای سطح قرائت نماز هموطنان و ترغیب و تشویق جوانان و نوجوان به قرائت صحیح نماز برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان در تمام گروه‌های سنی اعم از آقا و خانم می‌توانند فایل قرائت نماز خود را از طریق پیام‌رسان‌های ایتا و بله به شماره 09001680016 ارسال و در قرعه‌كشی این طرح با جوایز ارزنده حداقل یك میلیون تومانی بهره‌مند شوند. همه كسانی كه در این طرح شركت و فایل نماز خود را ارسال كنند به صورت قرعه‌كشی به 170 نفر حداقل مبلغ یك میلیون تومان اهدا می‌گردد.

لازم به ذكر است؛ در ذیل این طرح 60 برنامه رادیویی از شنبه تا پنجشنبه در نظر گرفته شده است كه روزانه و به صورت تصادفی صوت 3 تا 5 نفر از شركت‌كنندگان را به صورت زنده در برنامه‌ای به همین نام(معراج) از ساعت 12:30 تا 13 از آنتن رادیو قرآن پخش می‌كند. در پایان هر برنامه به حساب برترین شركت‌كننده مبلغ 500 هزار تومان به صورت آنی واریز می‌شود.

علاقه‌مندان از هم اكنون می‌توانند آثار خود به شماره پیام‌رسان‌های ایتا و بله ارسال كنند . شركت‌كنندگان عزیز باید همراه با شماره تلفن خود، نام و نام خانوادگی و مشخصات شناسایی خود را ارسال كنند. در پایان این طرح مراسم جشنی در ایام دهه فجر همزمان با سالروز تأسیس رادیو قرآن با حضور افراد شركت‌كننده برگزار می‌شود.

دسترسی سریع