صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

در آیین اختتامیه بیست و پنجمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مدیران و مسئولان برگزار شد، رادیو قرآن به نمایندگی معاونت صدا به عنوان رسانه برتر در پوشش این دوره از نمایشگاه انتخاب گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن به نقل از کمیته روابط عمومی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، رادیو قرآن و معاونت صدا به عنوان رسانه برتر در پوشش این دوره از نمایشگاه انتخاب شدند.
متن بیانیه که با تقدیر از رسانه ها قرائت شد به این شرح است:
بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم یکی از پررونق‌ترین دوره‌‌های نمایشگاه در زمینه حضور رسانه‌‌ها و انعکاس خبری بود. در این دوره رکورد تازه‌ای از انعکاس گسترده یک رویداد فرهنگی مذهبی در رسانه‌‌های داخلی و خارجی در کشور به ثبت رسید.
مصلی امام خمینی(ره) در ایام برگزاری این نمایشگاه شاهد حضور بیش از ٣٥٠ نماینده رسانه‌‌های داخلی و خارجی بود و این در حالی است که خبرنگاران و عکاسان آزاد به این آمار افزوده نشده‌اند.
ستاد برگزاری نمایشگاه قرآن براساس اطلاعات دریافتی و تحلیلی از بخش هماهنگی با رسانه‌‌ها، مستقر در کمیته روابط عمومی و با عنایت به بررسی محتوایی، ساختاری، کمی و کیفی، تعامل و پوشش‌دهی، سرعت انتقال خبر و استقرار تیم‌‌های دائم و متغییر، تصمیم گرفت از میان رسانه‌های فعال در حوزه مکتوب و الکترونیک فعال ضمن تَشکر از خبرگزاری شبستان و خبرگزاری حوزه به خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) به مدیریت حمید صابر فرزام و خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) به مدیریت محمد خُدادی، لوح تقدیر، تندیس نمایشگاه قرآن و هدیه‌ای به رسم یادبود اهدا نمایند.
همچنین از میان نمایندگان رسانه ملی ضمن تقدیر از تمام نمایندگان رسانه‌های حاضر در نمایشگاه، تندیس نمایشگاه قرآن لوح تقدیر و جایزه به محمدحسین محمدزاده مدیر شبکه قرآن و معارف سیما، مهران رهبر حقیقت (مدیر گروه اطلاع رسانی و نماینده معاونت صدای جمهوری اسلامی ایران) و حسین فراست تهیه کننده سیما تعلق گرفت.