صدای جمهوری اسلامی ایران
display result search

مهمترین رویدادهای قرآنی یکشنبه 12 آبان ماه در دو بخش با عنوان " 114 ثانیه با رویدادهای قرآنی" به روی آنتن رادیو قرآن رفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، مهمترین رویدادهای قرآنی یکشنبه 12 آبان ماه در دو بخش خبر 114 ثانیه ای به روی آنتن رادیو قرآن رفت.

صد و چهارمین جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه برگزار می‌شود
جلسه مجمع مشورتی شورای توسعه فرهنگ قرآنی روز 12 آبان ماه به منظور بررسی مواردی همچون وضعیت استقرار ساختار دبیرخانه کمیسیون توسعه فعالیت‌های تبلیغی و ترویجی قرآن کریم برگزار می‌شود.

آغاز مرحله منطقه‌ای مسابقات قرآن کارکنان پایور و وظیفه نزاجا
مرحله دوم(منطقه‌ای) سی و نهمین دوره مسابقات قرآن کریم کارکنان پایور و وظیفه نزاجا از روز، 11 آبان‌ماه در شهرهای بروجرد و مراغه به صورت همزمان آغاز شد. بر این اساس منتخبان یگان‌های مستقر در استان‌های کردستان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان، لرستان و همدان به میزبانی گروه 411 مهندسی نزاجا در بروجرد و منتخبان یگان‌های نزاجا مستقر در استان‌های اردبیل و زنجان به میزبانی پشتیبانی منطقه شمالغرب نزاجا در مراغه برگزار گردید.

نشست «بازاریابی دین با هدف جذب مخاطب موسسات قرآنی» برگزار می‌شود
دانشگاه جامع امام حسین(ع) در ادامه سلسله نشست‌هایی که با هدف آسیب‌شناسی مؤسسات قرآنی برگزار می‌کند، هفتمین نشست از سلسه نشست‌های مدیریت مؤسسات فرهنگی و مراکز دینی را با موضوع چرایی بازاریابی دین و با هدف جذب مخاطبان مؤسسات قرآنی در روز دوشنبه، 13 آبان‌ماه، برگزار می‌کند.

اعلام اسامی داوران جشنواره قرآنی دانشگاه پیام نور
اسامی داوران مرحله کشوری بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور اعلام شد و بر اساس آن 19 داور بین‌المللی و کشوری از داخل کشور در دو بخش بانوان و آقایان این دوره از مسابقات را قضاوت می‌کنند.

توسعه موقوفات قرآنی با همکاری آموزش‌ و پرورش/ ایجاد برنامه اقتصادی سالیانه برای هر موقوفه
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار کرد: در کنار مسائل دانش‌بنیان که اولویت اصلی اوقاف است، توسعه موقوفات قرآنی را در همه ابعاد آموزشی و هنری مدنظر داریم. همچنین در راستای شفاف‌سازی موقوفات به تدریج برنامه اقتصادی سالیانه را برای هر موقوفه تدوین می‌کنیم.

آغاز مرحله کشوری جشنواره قرآنی دانشگاه پیام نور/ رقابت 200 دانشجو در بخش آوایی
مراسم افتتاحیه مرحله کشوری بیست و سومین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه پیام نور شامگاه امروز 12 آبان‌ماه با حضور جمعی از مسئولان فرهنگی دانشگاه پیام نور و به میزبانی استان کرمان آغاز می‌شود.
مراسم افتتاحیه این جشنواره که در آن 200 دانشجوی شرکت کننده و 60 مهمان قرآنی حضور دارند، با حضور جمعی از مسئولان استانی و کشوری دانشگاه پیام نور و به میزبانی استان کرمان برگزار می‌شود.

طراحی دوره‌های «تدبر در قرآن» در دانشگاه‌ها
همزمان با سومین اختتامیه بیست‌و چهارمین دوره جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت با تقدیر از 140 نفر از برگزیدگان بخش‌های مختلف آوایی از طراحی دوره‌های «تدبر در قرآن» در دانشگاه‌ها خبر داده شد.

طبیعی بودن روند کند طرح ملی حفظ قرآن/ منتظر شنیدن خبرهای خوش بودجه‌ای هستیم
حجت‌الاسلام حمید محمدی دبیر شورای توسعه فرهنگ قرآنی با اشاره به اینکه منتظر شنیدن خبرهایی در مورد بودجه قرآنی سال 98 هستیم، به طبیعی بودن روند کند طرح ملی حفظ قرآن اشاره کرد.

مرتبط با این خبر

  • تشریح 10 اقدام در 5 ماه فعالیت مدیر جدید رادیو قرآن

  • نخستین نشست خبری مدیر رادیو قرآن برگزار می شود

  • مراسم تکریم و معارفه رؤسای سازمان دارالقرآن برگزار شد/ اطلاع رسانی در برنامه های رادیو قرآن

  • تحسین رهبر معظم انقلاب از تلاوت یک قاری ایرانی

  • پخش گزیده خطبه اول نماز جمعه های سراسر کشور در رادیو قرآن

  • مهمترین رویدادهای قرآنی در خبر 114 ثانیه ای

  • "سبک شناسی هنر تلاوت قرآن" برنامه جدید گروه آموزش رادیو قرآن

  • اهمیت موضوع نماز و زکات با روایتی کودکانه در برنامه "یک آیه، یک قصه"

  • تفسیر سوره نصر در برنامه "کارگاه ترجمه"

  • برکات و اعمال ماه ربیع الاول