رادیو قرآن، فرصتی برای انس بیشتر با قرآن

 
 
 
 
     
تلاوت های ویژه
تلفن گویا
تصویر روز

کرسی تلاوت قرآن کریم؛ روستای محمد آباد شهر بیرجند
 
برگزاری دوره‌های ضمن خدمت فرهنگیان از طریق رادیو قرآن

شبکه رادیویی قرآن با همکاری مرکز برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش مرحله سوم طرح آموزش ضمن خدمت معلمان و فرهنگیان را در قالب برنامه "خانه قرآن" اجرا می کند.

به گزارش روابط عمومی رادیو قرآن، با توجه به توفیق به دست آمده در اجرای دو مرحله از طرح آموزش ضمن خدمت معلمان و فرهنگیان در خصوص موضوعات قرآنی، در سال جدید تحصیلی نیز مرحله سوم برنامه "خانه قرآن" با محوریت چگونگی تدریس کتاب های قرآن آموزش و پرورش به فرهنگیان و بهره بیشتر دانش آموزان و خانواده آنها از 6 مهرماه اجرایی می شود.

برنامه "خانه قرآن" کاری از گروه قرآن و آموزش است که در سه مقطع تحصیلی با یازده کلاس درسی از شنبه تا پنجشنبه هرهفته ساعت 19:30 برروی آنتن شبکه رادیویی قرآن می رود.

در این برنامه به مدت 22هفته و درقالب110 برنامه آموزشی به مدت25 دقیقه تدارک دیده شده است  که  باتوجه به جدیدالتالیف بودن کتاب های قرآن مدارس این بسته آموزشی از سوی رادیو قرآن به جامعه فرهنگیان هدیه می شود.

در هربرنامه "خانه قرآن" دو پایه تحصیلی هرکدام به مدت12 دقیقه تدریس می شود اما چهارشنبه ها مخصوص دوره دبیرستان است که برای هرپایه 8 دقیقه درنظرگرفته شده و کتاب قرآن سه پایه تدریس می شود.

علاقمندان می توانند از شنبه 6 مهرماه ساعت 19:30 برنامه "خانه قرآن" را به تهیه کنندگی احمدخالدی به مدت 30دقیقه برروی موج اف ام ردیف100مگاهرتز از رادیو قرآن بشنوند.

هفته اول این برنامه با حضور اساتید قرآنی چون  وکیل، خراسانی، نباتی، کریمی و سیف  به طور زنده تقدیم شنوندگان می شود.

جهت مراجعه به صفحه ویژه طرح آموزش ضمن خدمت معلمان و فرهنگیان در قالب برنامه "خانه قرآن" اینجا را کلیک کنید.

 

   1391/5/10

 
     
قابل توجه کاربران جهت مشاهده بهتر سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید
    لینک ها
    نقشه سایت
 
 
 
Home , Photo Gallery , Site Map , About Us

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد
استفاده از مطالب به هر نحو تنها با ذکر منبع مجاز است.


طراحی سایت با dadevarzan