رادیو قرآن، فرصتی برای انس بیشتر با قرآن

 
 
 
 
     
تلاوت های ویژه
تلفن گویا
تصویر روز

حضور رادیو قرآن در راهپیمایی 22 بهمن 95
 
آموزش آیاتی از سوره ممتحنه در برنامه فهم زبان قرآن

برنامه "فهم زبان قرآن" با هدف تدبر در قرآن با روندی آموزشی و با سیری مشخص روز شنبه چهارم دی ماه به آموزش آیاتی از سوره مبارکه ممتحنه می پردازد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی رادیو قرآن، برنامه "فهم زبان قرآن" با هدف آموزش فهم زبان قرآن با محوریت سوره ناس تا محمد(ص) در برنامه 25 دقیقه ای شامل آموزش واژگان قرآن، قواعد صرف و نحو، نکات ترجمه ای قرآن پخش می شود که ضمن آشنایی با بیش از نیمی از سوره های قرآن مدخل مناسبی برای ورود به مباحث تدبر در قرآن خواهد بود.

این برنامه با هدف تدبر در قرآن با روندی کاملا آموزشی و با سیری مشخص از شنبه تا چهارشنبه از رادیو قرآن پخش می شود؛ روزهای پنجشنبه هر هفته نیز به آموزش سوره مبارکه یس می پردازد.

این گزارش حاکیست، برنامه فهم زبان قرآن روز شنبه چهارم دیماه به آموزش آیات 4 تا 7 سوره مبارکه ممتحنه(جلسه ی دوم) خواهد پرداخت.

ایجاد مهارت انتقال خودآگاه به ترجمه و مفهوم واژگان، آموزش سیر آسان به سخت با روندی تدریجی و منطقی، جذب مخاطبان برای فراگیری زبان قرآن، آشنا کردن مخاطب با ساختار فهم زبان قرآن، آگاه کردن مخاطب با زبان قرآن برای ورود به مباحث تدبر و تفسیر، آشنا کردن مخاطب با نیمی از سوره های قرآن کریم و انس مردم با قرآن از اهداف این برنامه است.

لازم به ذکر است، این برنامه کاری از گروه قرآن و آموزش است که به تهیه کنندگی سمیرا قنبری هر روز از شنبه تا جمعه ساعت 16:32 از شبکه رادیویی قرآن پخش می شود.

   1395/10/4 09:12

 
     
قابل توجه کاربران جهت مشاهده بهتر سایت از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید
    لینک ها
    نقشه سایت
 
 
 
Home , Photo Gallery , Site Map , About Us

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران می باشد
استفاده از مطالب به هر نحو تنها با ذکر منبع مجاز است.


طراحی سایت با dadevarzan